zatrudnię fotografa kraków

Przy użyciu ostatnie 2 lata pracy marzyłam o komfortowym łóżku do zdjęć rodzinnych, ciążowych natomiast dziecinnych. W końcu matki na tyle co niemiara powierzchni, że być może tu jeżyć się na co dwadzieścia cztery godziny i nakładać się w kolorowe narzuty natomiast poduszki dopasowane do niniejszych okoliczności. Odrobina klimatu boho do najść rodzinnych natomiast dużo puchowych kocy jak również poduszek.

I chwilowo rzecz, na którą ego sam jeden nadzwyczaj długo oczekiwałam. Wizualizowałam ją siebie po nocach natomiast obmyślałam skonfigurowania półek, przegródki, oświetlenia. Szafa na osprzęt do sesji zdjęciowych. Dogłębna, jaskrawa i pojemna. Wszelka szufladka jest natychmiast napełniona po kanty ubrankami w celu noworodków, niemowląt, sukienkami gwoli dziewczynek natomiast kreacjami ciążowymi. Pomieściło się tam i nie jedno tylko łóżeczko i misa, tkaninki, owijki, wianki i wszelkie ciasne akcesoria do sesji noworodkowych i dziecięcych. I jak na położenie dokąd wolno się wyniuchać kiedy w domu przystało, maci tędy sympatyczny kącik kawowy, w którym zawsze wyczekuje aromatyczna kawa, herbata i byt słodkiego dla jeszcze lepszej atmosfery:) A szafkeczka niżej jest bezwzględna przykładowych produktów fotograficznych, jakie możecie zamowić po Waszej sesji zdjęciowej.

Studio mieści się w Warszawie, na spokojnym Gocławiu, w sąsiedztwie urokliwego jeziorka Balaton, z pięknie zagospodarowaną zielenią i placami frajd. Analogia ogrodu i kafeterii powyżej samą wodą niesie wewnątrz sobą dodatkową beneficjum. W czasie sesji noworodkowych, w jakich uczestniczy kilkuletni braciszek lub siostrzyczka, staje się doskonałym miejscem na spacer, kiedy opracujemy już dopasienia rodzinne natomiast potrzebujemy chwili pauzy aby umożliwić maleństwu poręczne warunki snu a pozowania :) I na wiosnę przymierzymy się do sesji plenerowych tuż za rogiem. Jak Wam się podoba moja nowa miejscówka? Zapraszam Was do śledzenia mojego instagrama, dokąd w relacjach manifestuję wiele filmików natomiast zdjęć z bieżącego wystroju.