ekspozycja w fotografii

Witajcie w moim studio fotogoraficznego. Przywitam Was pogodnie w mojej ładnej pracowni, pełnej światła, kolorów i gadżetów, ktore rozrzewają nie jedno serce. Przygotowania do powstania mojego studio nieustanny mało co duet lata, od chwili momentu przedsięwzięcia decyzji, iż to już okres wypatrzyć lokalne lokum, przez możliwość idealnego lokalu, nadal multum tygodni kalkulowania kiedy go rozplanować, które zapory zwalić a które zbudować, na krańcu najprzyjemniejsze aliści nie najprostsze - dogadzanie!

W mojej ewokacji pracownia fotki dziecięcej, ciążowej i rodzinnej, musi realizować multum funkcji. Przede wszystkim musi być bepiecznym położenie, w którym moi klieci będą się czuli zrelaksowani, wspaniałe milusińscy nie będą związani i wyczują celową energię jaką chcę ich zarazić na sesjach zdjęciowych. Gwoli tego również postało bardzo jasne, przestronne miejsce, z niskim sprzętami, dostępnymi w celu dzieci. Jest cokolwiek jak białe płótno, które mogę malować na bogate okazje. Wypróbowałam natychmiast sesje noworodkowe, ciążowe, roczkowe natomiast teraz wymieniam się powoli w świąteczną enklawę aż do sesji pod choinką.

Sesje noworodkowe, jak lecz wciąż pozwala na to aura, są osiągane przy naturalnym świetle dziennym. Uwielbiam te gigantyczne okna a ilość światła jakie zapełnia kompletne studio.

W nowym lokum nie mogło zabraknąć uwielbianej przed wszystkich huśtawki. Sesja ciążowa, rodzinna czy dziecięca - huśtawka to zazwyczaj must have na dopadnięciach. Doprowadza realny chichot smarkaczy i to kulminacyjny element dokładnego zdjęcia. Na sesjach ciążowych jest fotogenicznym siedziskiem, a na święta przybiorę ją w świąteczne kwiaty.