Oferta

Organizujemy spotkania rekreacyjno-edukacyjne. Zapraszamy Nauczycieli i ich Uczniów do spędzenia czasu w pięknej przyrodzie nieopodal miasta Konina. Dojechać do nas można komunikacją miejską. Chcąc uatrakcyjnić pobyt w gospodarstwie proponujemy:

–        pokaz siodłania konia i zasad bezpieczeństwa pracy z koniem,

–        oprowadzanie uczestnika na koniu,

–        zawody sprawnościowe,

–        strzelanie z łuku, wiatrówki, rzutki

–        karmienie zwierząt i bezpośredni kontakt z nimi,

–        zwiedzanie wysp i zajęcia przyrodnicze,

–        tematyczne zajęcia edukacyjno ? rekreacyjne (do wyboru):

–  skarb piratów poszukiwanie na podstawie mapy skarbów (bieg sprawnościowy

z elementami logiki)

–  zajęcia archeologiczne (wycieczka piesza na wykopaliska archeologiczne ok. 1200m w jedną stronę, a także szukanie skarbu lub zabawa w podchody)

–  od ziarenka do bochenka robienie ciasta i pieczenie chleba

–  dzień włoski? przygotowywanie ciasta i pieczenie pizzy

–  rzeźbienie w drzewie (pokaz rzeźbienia przez miejscowego Rzeźbiarza, wystawa prac, możliwość  zakupu drobnej pamiątki)

–        ognisko: kiełbaska + bułka + herbata podana w termosach lub naleśniki na słodko

 

Imprezy plenerowe i okolicznościowe.

Organizujemy na swoim terenie imprezy plenerowe i okolicznościowe. Dysponujemy salką na 50 osób, a także miejscem na zorganizowanie ogniska i biesiady na wolnym powietrzu. Posiadamy budkę gilową z możliwością zorganizowania barku, co ułatwia i uatrakcyjnia charakter imprezy. Ceny imprez ustalane są  indywidualnie. Zależą od czasu trwania i rodzaju serwowanych dań, a także od programu atrakcji of

Nauka i jazda konna

W Pradolinie nauczycie się jeździć konno. W szczególności zapraszamy osoby dopiero zaczynające naukę, chcących przypomnieć sobie sztukę jazdy konnej, a także osoby które w jeździe konnej widzą przyjemność. Jazdy konne prowadzone są pod okiem doświadczonego instruktora. Prosimy umówić się na jazdę konną pod tel. 500 041-929.